Březen 2010

Humor

31. března 2010 v 14:58 | Zuzka
Víš jaký je rozdíl mezi mozkem a rozumem? Mozek máme všichni, ale rozum ne.

Táta se ptá syna: "Copak bys chtěl, aby ti přines čáp? Bratříčka, nebo sestřičku?" "Teda tati... Po městě běhá tolik nádhernejch ženskejch a ty zrovna s čápem?"

Ranní e-mail: "Ahoj, Míšo! Poslední dobou jsem děsně zapomnětlivý, zvlášť, když piji. Včera na mejdanu jsem se Tě ptal, jestli bys nejela se mnou na chatu na víkend, ale zapomněl jsem, jestli jsi řekla ano nebo ne." A odpověď: "Ahoj Lukáši. Taky hrozně zapomínám. Pamatuji si, že jsem včera někoho poslala do prdele, ale ráno jsem si nepamatovala, koho. Dík, že jsi se ozval!"


Přijdou do baru hokejista a fotbalista. Hokejista praví: "Whisky a led." Fotbalista se na něho podívá a říká: "Whisky a trávu."

Žena smaží volské oko, když v tom momentě do kuchyně vtrhne muž a začne křičet: "POZOR !!! POZOR !!! VÍC OLEJE !!! POTŘEBUJEME VÍC OLEJE !!!! ... POZOR !!!! OTOČIT, OTOČIT, OTOČIT.... RYCHLE !!! POZOR !!! ZBLAZNILA SI SE ??? TEN OLEJ !!!! PROBOHA, SŮL !!!! NEZAPOMEŇ NA SŮL !!!!" Žena už to nevydrží a úplně vynervovaná sa ptá: "Co tak řveš ?!? Myslíš si že neumím udělat volské oko?" Muž klidným hlasem odpoví: "To jen aby si měla představu jaké to je když mi kecáš do řízení."

Je Pepa s Karlem u hospody.V hospodě se to mlátí a pere a Pepa říká,že v hospodě otevře okno a bude házet chlapy z toho okna a ať Karel počítá kolik jich vyhodí... Pepa jde do hospody,otevře okno a za chvíli vyletí chlap... "První!" volá Karel... "Ty vole co blbneš to sem já..."

Horoskop

31. března 2010 v 14:53 | Zuzka

POZOR!

Tento horoskop je určen pouze pro čtenáře se svérázným smyslem pro humor, kteří se dokáží zasmát i sami sobě. Vy ostatní ho nečtěte. Obsahuje slova, která nenajdete ve slovníku a které se Vám nebudou líbit

Vodnář


Jsi vynalézavý a právě proto to chceš daleko dotáhnout. Hodně lžeš, dopouštíš se stále stejných chyb, protože jsi neuvěřitelně hloupý. Nikdo tě nemá rád a ten tvůj blbý ksicht nemůžou ani vystát.


Ryby


Máš živou fantazii - často si myslíš, že tě sleduje CIA nebo FBI. Máš mimořádně malý vliv na své přátele a známé, často si stěžují, že v jednom kuse demonstruješ svoji sílu. Trpíš komplexem méněcennosti a v podstatě jsi kus hovna. Ryby týrají zvířátka.


Skopec


Máš pionýrského ducha a o ostatních lidech si myslíš, že jsou ovce. Často zahanbuješ ostatní, jsi netrpělivý a podceňuješ jejich rady. Neznáš nic jiného, než pořád nasírat každého ve svém okolí. Jsi kokot, přestože máš problémy s erekcí.


Býk


Jsi praktický a vytrvalý. Máš povahu buldoka a strašně moc pracuješ většina lidí si o tobě myslí, že jsi tvrdohlavý osel. Při rozhovoru hodně slintáš a prskáš. Jsi blbý komunista.


Blíženci


Jsi bystrý a inteligentní. Hodně lidí tě miluje, to proto, že jsi bisexuál. Máš sklony požadovat hodně téměř zadarmo. Spropitné, co dáváš v restauracích, nestojí za nic. Jsi prokletá držgrešle. Blíženci se neustále čvachtají v bahně incestu...


Rak


Máš hodně empatie a porozumění pro problémy jiných lidí, takže jsi otravné hovado... Důležité věci stále odkládáš na později, díky čemuž žiješ na podporách a celý tvůj život stojí za hovno. Ve věznicích sedí jenom Raci...


Lev


Myslíš si, že jsi rozený vůdce. Ostatní si o tobě myslí, že jsi idiot. Většina Lvů jsou násilní provokatéři. Jsi namyšlený a nesneseš upřímnou kritiku, tvoje arogance je do nebe volající. Lvi jsou zlodějské kurvy, co mají raději onanii než skutečný sex.


Panna


Ty jsi ten logický typ, co nesnáší nepořádek. Tvoje malicherné hovnožroutství vyvádí z rovnováhy tvé přátele a kolegy. Jsi chladný, nemáš city, při souloži často usínáš. Z Panen se stávají dobří politici a pasáci.


Váhy


Jsi umělecký typ - to proto, že se neumíš vyrovnat se skutečným světem. Jestli jsi chlap, tak jsi určité buzerant. Tvoje šance získat dobrou práci nebo hodně peněz jsou někde mezi nulou a minus pětimiliónem. Většina žen ve znamení Vah jsou kurvy. Každý člověk narozený ve znamení Vah chcípá na pohlavní choroby.


Štír


Nespolehlivý a podle vychcaný. Vrchol dosáhneš jen díky tomu, že nemáš v sobě ani gram morálky. Jsi ten největší špinavec v celém zvířetníku díky bohu většinu štírů ještě včas vodkráglujou...


Střelec


Jsi nadšený optimista. Tvrdohlavě se spoléháš na štěstí, ale to jedině proto, že ti chybí jen náznak talentu. Většina Střelců jsou alkoholici a ostatním lidem jsou jenom pro srandu. Jsi malý bezcenný sráč.


Kozoroh


Jsi konzervativní a z rizika se vždycky nasereš. V podstatě jsi bezcharakterní spekulantský hovňák. Nikdy se nikdo důležitý v tomto znamení nenarodil - kromě Arnolda Benedikta. Naštěstí je většina Kozorohů impotentní...


Blondýnky

31. března 2010 v 14:46 | Zuzka

Je blondýnka v supermarketu u pokladny a ptá se prodavačky: "A igelitka by nebyla?"
"Prosím vás, a co kouzelné slůvko?" odvětí prodavačka.
Blondýnka se hluboce zamyslí a povídá: "Čáry máry, igelitka!"


Blondýna přijde se psem k veterináři a prosí:
"Podívejte se, pane doktore, co mu jen může být? Dávám mu všechno, co pes potřebuje ke správné výživě - ale on pořád nežere a nežere a nežere...
Veterinář se podívá na psa a odpoví blondýně: "Protože je vycpanej a vycpanej a vycpanej."


Jde takhle blondýnka po ulici, spadne obličejem do hovna a povídá: "Fuj, ještě že jsem do něj nešlápla!"


Potkají se 2 blondýnky ve výtahu a ta jedna říká, že si nechala udělat těhotenský test a ta druhá se ptá:
"A jaké otázky ti tam dávaly?"


Blondýnka přijde do prodejny hudebních nástrojů a rozhlíží se. Po chvíli přijde k prodavačce a říká: "Prosila bych tu červenou trubku a tu bílou harmoniku." Prodavačka se na ní podívá a odpoví: "Dobře, ten hasící přístroj ti dám, ale nemysli si, že kvůli tobě odmontuji i radiátor."


Zvířátka a cikáni

31. března 2010 v 14:45 | Zuzka

Jde mravenec k řece a vidí tam slona. Zařve na něj: "Dělej, vylez z té vody!"
Slon znechuceně vyleze a ptá se mravence: "Co je?"
"Teď už nic," omlouvá se mravenec, "já se chtěl jenom přesvědčit, jestli nemáš moje plavky."


Cikán se popral s bílým. "Kdo to začal?" táže se policajt. "On," odpoví cikán, "nechtěl mi dát peněženku!"


Přijde černoch do obchodu a na rameni má velkého papouška.
"Jé, ten je krásný, odkud ho máte?" zajímá se prodavačka.
"No přece z Afriky, tam jich je mnoho," odpoví papoušek


V aute jedou Laco, Dezo a Jozo, kdo ridi?
Policie.


Starší paní si kupuje papouška a říká: "Tak co, ty hlupáčku, umíš mluvit?"
Papoušek: "A co ty, čarodějnice, umíš lítat?"Přijde cikán na nádraží a říká : Jednu jízdenku. Kam? do ruky ty krávo!


Vtipné obrázky. Už zase?! :-)

31. března 2010 v 14:44 | Zuzka
Ano, už zase :-).

Obrázky - VtipnéObrázky - Vtipné

Téma týdne: Vánoce

29. března 2010 v 18:58 | Zuzka |  Střípky myšlenek
Takže, téma tohohle týdnu jsou Vánoce. Nevím proč, byli a budou až za dlouho. Ale to je jedno. Já bych k Vánocům chtěla... Ani nevím co. Ale vy určitě ano! Napište do komentů, třeba vám to díky tomu ježíšek splní! :-).


Jdu na gympl!

29. března 2010 v 18:55 | Zuzka |  Střípky myšlenek
Asi vám to podle toho jakou mám při psaní gramatiku nepřijde, ale je to tak. Půjdu na gympl! Dneska mi přišel dopis, kde byla internetová stránka a moje číslo a zjistila jsem, že z 39 jsem 14 a berou 30! Koukněte se i vy!
Moje číslo: 829

Dobrou noc!

28. března 2010 v 20:08 | Zuzka |  Střípky myšlenek
Tak já jdu spát. Přeju vám dobrou noc! No, a pokud ještě nejdete spát, nebo čtete tenhle článek až pozdějc, přeji vám dobrou noc každý večer! Tak ať se hezký vyspíte!
Já už teda skoro spím jak tohle miminko:

Pro Áďu

28. března 2010 v 19:01 | Zuzka
Tenhle článek jsem zařadila do rubriky koně. Tak trochu sem patří.

Áďo, psala si (a říkala si mi ve škole :-)), že by si ráda, aby tu bylo víc věcí o koních. Já toho o koních moc nevím, snad o nich něco přidá Káťa, ale stejně ti to aspoň trochu vynahradím. Dneska jsem nafotila pár fotek, s koňma, a jsou přímo pro tebe. Je jich málo, ale ještě něco nafotím. jsem ve focení amatér, tak mi to odpusť.

No a tady, našla jsem to v google, aby se ti ukrátilo čekání.

Škrabací obrázek

27. března 2010 v 17:57 | Zuzka |  Střípky myšlenek
Tak já si jdu vyčkrabat obrázek. Nevíte co to je? Myslím, že to mají v obchodu Kika , ale nevím to jistě. Já sem si to tam dneska koupila za 29 Kč. No vlastně mi to koupili rodiče. A k tomu ještě ooooobr bublifuk!!!!