Červenec 2010

Něco málo o Diamond cats

13. července 2010 v 20:15 | Káťa

Diamond Cats je skupina složená ze čtyř mladých dívek, které se jmenují Hana Hladíková, Niki Schnaiderová, Kristýna Pecková a Týna Šlingrová. Všechny jsou bývalé členky dětské hudební skupiny 5angels. Ze skupiny 5angels odešli po neschodách s manažerem Michalem Mertlem, otcem Nikoly, která zůstala ve skupině a spívá dál, s jinými členkami. Jejich první píseň se jmenuje One, two step, kterou si můžete poslechnout na facebooku, na oficiální stránce Diamond Cats(www.diamondcats.cz) a také na Youtube.Mají také druhou píseň: Den D. plánují už 1. Cd.Teď budou jejich písničky tvořeny trochu jinak než ve 5 angels. V každé písničce bude výraznější jiná členka.V One, two step je to Kristýnka.

Skupina Diamond Cats také spolupracuje s Yemim, který přešel od 5angels k tanečně lepším Diamond Cats.


Skupina Diamond Cats má také svůj blog a oficiální stránky: www.diamondcats.blog.cz a www.diamondcats.cz.


Kiki

13. července 2010 v 20:12 | Káťa

Kristýna Pecková

Povolání: Zpěvačka, tanečnice
Věk: 10
Datum narození: 5. 03. 1999
Místo narození: Praha, Česká republika
Znamení: Ryby

Narodila se 5.3.1999 v Praze-Podolí a v červenci 2001 se tam narodila i její sestřička Kateřina.

Od 3 let začala Kristýna chodit do mateřské školky a v 5ti a půl letech jí mamka přihlásila do kurzu předškoláčků at studia Domino. S Dominem se od roku 2006 stala postupně mistrem Prahy, České republiky, Evropy i světa ve street show formacích. Má úspěchy také v malých skupinách a v sólových vystoupeních.
Díky neshodám mezi manažerem a ats Dominem musí svůj domovský klub opustit.

Ráda jezdí na rodinné návštěvy k babičce a dědovi.
Otcovi rodiče bydlí v malé vesnici u Jemniště, kde má moc přátel a super partu.
Matčiny rodiče bydlí u Vrchlabí v Krkonoších, a to je také jedno z jejích nejoblíbenějších míst. Má tam s Kačkou tetu, strejdu, sestřenici a bratrance.

Jedním z nejdůležitějších členů její rodiny je čistokrevný jorkšírek Lari. Je to mazlíček a miláček celé rodiny. A želva Julča.

Její ségra Káťa tancuje pod vedením Ivy Bičišťové za ats Domino. Má několik medailí i titul mistryně české republiky v mini kategorii street show formace.

V srpnu 2009 odchází po neshodách s manažerem ze skupiny 5angels společně s Niki Šneidrovou a Týnou Šlingrovou.Skupina je kromě dcery manažera Nikoly Mertlové kompletně vyměněna.

Momentálně je členkou skupiny Diamond cats, o které je blog.

diamond-cats-56126.png

Týna

13. července 2010 v 20:11 | Káťa

Týna Šlingrová


Povolání: Zpěvačka, tanečnice
Věk: 9
Datum narození: 9. 03. 2000
Místo narození: Praha, Česká republika
Znamení: Ryby
Členka skupin:Diamond Cats


Již jako malá měla Týna velmi kladný vztah k tanci a hudbě. Proto ve svých 3,5 letech začala navštěvovat zakladní taneční klub ATS Domino. O rok později již tancovala na soutěžích vyhlášených ČMTO.


Díky svému vztahu k tanci si začala sbírat i své první úspěchy založené na pomoci trenérek jmenovaného klubu. Ve svých 7 letech tak měla možnost mít na svém krku medaili mistra světa street show formací. Poté se jí naskytla příležitost tančit a zpívat ve skupině 5angels a této příležitosti využila. Jenže po neschodách s manažérem společně s kiki a niki odešla. Teď je ve skupině Diamond Cats. Určitě budou úžasné jako ve 5angels a vyprodají lucernu po 2.


diamond-cats-56120.pngHanka

13. července 2010 v 20:09 | Káťa

Hana Hladíková

Zájmy: tanec (hlavně hip-hop), zpěv, kytara, příroda (voda, hory), výrobky z korálků a jiné

Oblíbená hudba: hip-hop, folk, rock, Chinaski, Divokej Bill…

Hana původně začala ve folkórním souboru Lučinka, kde působila 3 roky. Poté absolvovala jednoroční základní taneční kurz ATS Domino Praha, odkud se dostala do soutěžního tanečního týmu ATS Domino Praha HIP HOP, kde působila 3 roky. Od září 2009 je společně s Týnkou, Kristýnkou a Niki jednou ze zakládajících členek skupiny diamond cats.

Mimo to hraje na flétnu, klavír, kytaru a sólově zpívá.

Mezi její největší úspěchy patří dvě první a jedno druhé místo v pěvecké soutěži Butovický zvoneček, třetí místo na Mistrovství ČR v taneční kategorii "Produkce" s choreografií "Potápěči,třeste se…". Je vítězkou celorepublikového kola na Mistrovství ČR ve street show formací s choreografií "Hop shop" pod vedením skvělých trenérek a choreografek Andy a Lucky Svobodových, s níž byli následně nominováni na soutěž Taneční skupina roku. Jedním z úspěchů poslední doby je také role v muzikálu "Cikáni jdou do nebe" v Divadle bez Zábradlí.

•Datum narození: 24.4.1999 (10 let)

•Znamení zvěrokruhu: Býk

•Sourozenec: Mladší bráška Lukášek.

http://img34.glitterfy.com/305/glitterfy-flpbk913292338623334.gif

•Oblíbené jídlo: Špagety, bramborák.


Niky

13. července 2010 v 20:00 | Káťa

Nikol Schneidrová

Povolání: Zpěvačka, tanečnice
Věk: 11
Datum narození: 7. 08. 1998
Místo narození: Praha, Česká republika
Znamení: Lev
Členka skupin: Diamond Cats

Niki se narodila v Praze, kde také se svou rodinou žije. Má o minutu starší dvojče - bráchu Filipa, se kterým si moc rozumí. Někdy si sice jako všichni sourozenci, "vjedou do vlasů", ale jinak na sebe nedají dopustit a vzájemně se podporují a pomáhají si.


Protože Nikču vždy moc bavilo tancování, chodila od svých 4 let do tanečních kroužků. Ve 2. třídě začala chodit do základních kurzů AT Studia Domino, kde byla vybrána do týmu, se kterým soutěží na závodech. V Dominu má také spoustu kamarádek. Moc ji baví trénování nových sestav a formací a přestože jsou tréninky 3x-4x týdně, vždy se na ně těší. Doma už má i sbírků svých úspěchů - vybojovaných medailí, které jsou pro ni velkou motivací. Letos na závodech v Táboře vybojovala bronzovou medaili a v Jablonci se probojovala do finále a skončila na 5. místě.

Nikču také moc baví zpívání a chodí se svými kamarádkami z 5angels na hodiny zpěvu k paní učitelce Nikol Davídkové.

Nikolka miluje zvířata, hlavně koně a psy. Moc by si s bráchou Filipem přáli psa, ale zatím se jim nepovedlo rodiče přemluvit.