Červen 2011

2 super videa z jednoho super blogu

29. června 2011 v 7:17 | Zuzka
Megan Nicole - Lazy Song

Tyhle videa jsem objevila na blogu mých SB, koukněte se na jejich blog tady.

Strašně se mi líbí!!!!!! Obě!!!!

Katy Perry - Last Friday NightP.S. Doufám že se videa zobrazí :) Jo a omlouvám se, nějak mi to nešlo dát tak, jak jsem chtěla :D :D

ICQ

29. června 2011 v 7:10 | Zuzka
Taky máte ICQ? Já samozřejmě! :D I když si tam píšu asi jen z jednou holkou :D :(. Takže jestli někdo máte ICQ, ozvěte se, moje číslo je 628514500 :). Takže čekám, až se mi ozvete :D.. A co se vlastně dá na ICQ dělat? No, kecat s kámošema, ale i s úplně cizíma lidma, klidně i od někud s Ameriky. Pak taky hrát hry, s kámošema, nebo náhodně. Jo a dají se popsílat SMSky zadara! Ale máte omezenej počet ;). Tak doufá, že se mi někdo ozve :D.


Červencový dess

29. června 2011 v 7:03 | Zuzka
Tak, máme tu červencový dess. Jak se vám líbí? Mě moooooc, takže děkuju Kobyle♥! I za to, že si mi ho nastavila ;). A ptáte se, co je to tam za fotky? To vám řeknu jednoduše - fotky z našich skautských táborů! A proč tam jsou? Protože tenhle tábor je v tomhl červenci a já i Káťa si ho samozřejmě nenecháme ujít!
Na co se máte těšit v srpnu? Na speciální sváteční dess! ;) Dozvíte se proč... :)

Bílý had

20. června 2011 v 18:06 | Zuzka

Bílý had

Bratři Grimmové

p řed dávnými časy žil, byl jeden král, který po celé zemi proslul svojí moudrostí. Věděl o všem, co se kde šustlo, o všem, co se kde událo, nezůstalo mu utajeno ani to nepatrné, takže se zdálo, že mu všechny ty zprávy nosí po větru nějaké tajemné síly. Ten král měl jeden prazvláštní zvyk. Každé poledne, když mu prostřeli k obědu, přinesl jeden sluha, nejvěrnější ze všech věrných, ještě jednu mísu. Ta mísa byla vždy přikrytá a ani ten sluha nevěděl, co je uvnitř, a nevěděl to žádný člověk, neboť král ji otevřel vždy až o samotě. Tak to šlo po dlouhý čas, až přišel den, kdy sluha opět králi nesl tu tajemnou mísu a tu ho popadla tak nemístná zvědavost, vždyť ho to mohlo stát život, které neodolal a mísu zanesl nejprve do své komory. Pečlivě zamknul dveře, zvedl víko a uviděl, že na míse leží bílý had. A jak na tu pečínku koukal, dostal na ni chuť tak strašlivou, že si kousek uždibnul a strčil do pusy. Sotva se mu maso rozplynulo na jazyku, dolehlo mu k uším ptačí štěbetání. Vyhlédnul z okna a uviděl vrabčáky, jak jeden druhého překřikují, aby si vypověděli, co viděli na poli a v lese. A světe div se! Sluha té jejich ptačí řeči rozuměl. Tu pochopil, že to kouzelné nadání má z toho jediné sousta hadího masa.
i událo se jiného dne, že se králi ztratil drahocenný prsten, a protože měl jeho sluha jako nejvěrnější z věrných přístup kamkoliv, padlo na něj podezření, že jej ukradl on. Král si ho předvolal a podrobil ho zlému vyslýchání, hřímal na něj, že pokud nenajde do rána viníka, bude za zloděje považován on a jako zloděj pak také souzen. Mládenec svoji vinu statečně popíral, ale bylo mu to pramálo platné. Nebylo mu do skoku, když od krále odcházel. Vyšel na dvůr a přemýšlel o tom, že mu není pomoci. Tu uviděl dvě kachny, jak se cachtají ve vodě, zobáky si čistí peří a rozprávějí spolu. I zaposlouchal se do toho jejich kejhání o dobré pastvě, když tu jedna pravila dosti rozmrzele, že ji v krku tlačí králův prsten, který v chvatu spolkla, když se pásla pod královským oknem. Tak na nic nečekal, kachnu popadl za krk a běžel s ní ke kuchaři, aby mu namluvil, že kachna je již dosti vypasená a že by se už měla zabít a upéct. Kuchař nebohé zvíře znalecky potěžkal v rukou a dal mu za pravdu. No a za pár minut byl na světě i králův prsten a sluha mohl dokázat svoji nevinu. Vděčný král mu za ten nález nabídl výnosné místo u svého dvora, jen ať si jeho věrný služebník vybere. Ale jinoch dávno toužil po dalekých krajích, tak si vyprosil jen koně a trochu peněz na cestu. Král mu dal žádané a on se vydal na cestu.
j el a jel, až přijel k rybníku, kde uviděl tři ryby, které uvízly v rákosí a už polykaly andělíčky. Ač se říká, že ryby nemluví, tyto přesto tichounce naříkaly, že tu bez pomoci bídně zahynou. Hoch měl dobré a slitovné srdce, sesedl z koně a ryby hodil zpět do vody. A když sednul zase na koně, slyšel, jak mu ryby radostně děkují a slibují, že mu taky jednou pomohou. Ale kdo by si co dělal z rybích slibů. Jel dál, když tu uslyšel tenký hlásek. Zaposlouchal se a tu uviděl dole v písku mravenčího krále, jak naříká a světu si stěžuje na lidi a ty jejich neohrabaná zvířata s těžkými kopyty, která dupou, kde si chtějí a jeho mravenčímu lidu neustále způsobují škodu na majetku i na životech. Když vyslechnul tu mravenčí lamentaci, pobídl koně a přešli na postranní cestu. Vděčný mravenčí král se neznal radostí a volal za nimi svoje slibování, že jednou ten dobrý skutek splatí. Ale kdo by si co dělal z mravenčích slibů. Pak ho cesta zavedla do lesa a tam spatřil krkavčího otce a krkavčí matku, kteří seděli na hnízdě a se zlostným pokřikem vyháněli své děti, spílali jim do zatracených šibeničníků a darmožroutů, o které se odmítají dál starat, ať si samy, děti nehodné, jdou do světa za obživou. Nebohá krkavčata spadla pod strom, kde bezmocně tloukla křídly o zem a naříkala na svůj neveselý osud, neboť jak si mohla shánět obživu, když ještě neuměla létat? Tu se mu jich zželelo, sesedl, vytáhl dýku a zabil svého koně, aby měla krkavčata co jíst. Ta mu za ten šlechetný skutek děkovala a slibovala odplatu. Ale kdo by si co dělal z krkavčích slibů.
d ál už musel pěšky; putoval dlouho předlouho, až jednoho dne došel do velkého města, kde bylo převeliké srocení lidu, neboť zrovna vešlo ve známost, že královská dcera hledá ženicha, ale každý, který se o ni chce ucházet, musí nejprve splnit dost těžký úkol; nu a komu se to nepodaří, ten skončí bez milosti na popravišti. Takové to byly královské námluvy. Ale když jinoch královskou dcerku spatřil, byl její krásou tak okouzlen, že se o ni přesto rozhodl ucházet.
n ejprve ho zavedli k moři a tam král před jeho očima hodil do vody zlatý prsten; pokud mu ho přinese zpět, bude princezna jeho. Ubohý mládenec zůstal na mořském břehu a přemýšlel, co si teď počne, když tu uviděl, jak se k němu pod vodní hladinou hrnou tři ryby, a můj ty světe! Tou jsou ty tři, které zachránil! Jedna z nich nesla v rybí papuli mušli a hodila na břeh k jeho nohám. Otevřel ji a našel uvnitř králův zlatý prsten. Upaloval za králem a očekával, že teď dojde k tomu slíbenému ženění. Ale k tomu bylo ještě daleko. Pyšná princezna, když slyšela, že zadaný úkol splnil takový budižkničemu, který jí není roven rodem, trvala na tom, že musí splnit ještě jeden úkol, který vymyslí ona.
v yšli spolu na královskou zahradu a tam princezna nechala rozsypat do trávy deset pytlů prosa a poručila mu, aby to proso do rána sesbíral, a nesmí chybět ani zrnko, sic přijde o hlavu. Ubohý jinoch si sedl smutně do trávy, neboť mu bylo zřejmé, že není v lidských silách takový úkol splnit. A tak tam celou noc seděl ponořený do chmurných myšlenek na smrt. Ale s prvním ranním paprskem uviděl, že vedle něj stojí deset pytlů a jeminkote! Byly plné prosa, ani zrníčko nechybělo. To vděčný mravenčí král a jeho poddaní celou noc pilně po mravenčím způsobu pracovali a pytle naplnili. Princezna se šla osobně přesvědčit a viděla, že mladík i druhý úkol splnil. To bylo ovšem tuze nemilé překvapení a její pyšné srdce to neobměkčilo, naopak, chladně mu pravila, že sice ty dva úkoly splnil, ale jejím mužem se nestane dřív, dokud jí nepřinese zlaté jablko ze Stromu života.
u bohý mládenec však pramálo věděl, kde má takový strom hledat. Tak se rozhodl jít, kam ho nohy ponesou, třeba na samý konec světa, stejně neměl žádnou naději, že úkol splní. Přešel už tři království a jednoho dne přišel do temného lesa, sedl si pod strom, aby se tam trochu prospal. Tu najednou uslyšel v hnízdě nad hlavou šramot a do klína mu spadlo zlaté jablko. A pak dolů sletěli tři mladí krkavci, které kdysi zachránil, sedli si na jeho kolena a řekli mu, že přišel čas, aby mu splatili jeho čin, že slyšeli o jeho putování za zlatým jablkem, a tak pro něj sami zaletěli přes moře na samý konec světa a přinesli mu je.
p řešťastný jinoch se vydal na zpáteční cestu; a protože zlaté jablko ze Stromu života je kouzelné, sotva princezna ochutnala malý kousek, její chladné srdce roztálo a probudila se v něm láska. A tak byla velká svatba a pak spolu žili ve štěstí a radosti až do konce svých dní

Omluva + těšte se

20. června 2011 v 17:47 | Zuzka
Chci se vám omluvit, teď jsem tu moc nebyla. Byla jsem v Belgii a pak nějak nebyl čas. A na co se máte těšit? Samozřejmě na článek o Belgii a fotečky :). Čekám, až se ke mě dostanou ;). Tak pápá, za chvíli další článek ;)

Medvídci-Chlumáčci

4. června 2011 v 9:56 | Káťa
České Howrse

4. června 2011 v 9:39 | Káťa
Howrse.cz je propracovaná virtuální stáj. Česká verze této světoznámé online hry byla spuštěna 3. dubna 2011 a už teď má desítky tisíc hráčů nejen z ČR. Hra vás přenese do prostředí chovatelů a trenérů koní a poníků, majitelů jezdeckých center. Hraje se o prestiž, o dobré jméno, o úspěch, ale všechny hráče spojuje především láska ke koním.

Co tu najdeš?

Na těchto stránkách si můžeš přečíst návody na hru v pozici chovatele i jezdeckého centra, odpovědi na časté otázky, vysvětlení všech cílů, moje osobní postřehy ze hry (pokud by to někoho zajímalo :D je to můj první blog), tipy, souhrnné tabulky (energie, čas, morálka), prostě vše, co považuji v této hře za důležité a co jsem se sama naučila.

Dále katalog chovatelů - tímto vyzývám všechny zodpovědné chovatele, kteří odchovávají hříbata s genetickým potenciálem minimálně 351 a chtěli by se tady prezentovat, aby se mi ozvali a prezentaci přidám, jak nejrychleji to půjde.
Chat a diskuzní fórum, kde je povoleno téměř vše včetně inzerce. Bavte se ;)

A jestli se chceš přihlásit nic ti nebrání jen do kolonky sponzor napiš: Manky007
Moc by mi to pomohlo je to totiž můj účet....... tak a bavte se!!!

Školní výlet

2. června 2011 v 8:38 | Zuzka |  Střípky myšlenek
Včera jsme měli školní výlet (proto jsem nic nenapsala). Bylo to super!!!! Byli jsme v Jihlavě. Vyráželi jsme v osum, tam jsme byli asi v půl desátý. Prvně jsme jeli do ZOO, tam jsme měli 2 a půl hodinovej rozchod. Co jsem si tam koupila?
Takovou tu ZOO minci s lemurem
Vypadá takhle, ale já jí mám zářivější a nemám dvě (ale takto vypadají dvě strany na jedné minci)
Pak jsem taky bráchovi koupila triko se žirafou (hledám obrázek, nemůžu najít, nemůžu to triko vyfotit, brácha s ním odjel, omlouvám se)
No a nekonec jsem si ještě koupila růženín :-)
Mám ho neopracovaný, podobný tomuhle
V tý ZOO nám začal pěknej slejvák :-/. Achjo...
Pak jsme se ze ZOO přesunuli do City parku a tam jsme měli stejně dlouhý rozchod :-).
Koupila jsem si tam lps mořského koníka
Takhle vypadá, ale ten můj má to bříško a to na hlavě spíš do zelena. Toho mi rodiče ,,koupili" (zaplatili :D) ke dni dětí. Mořskýho koníka chci strašně dlouho! Pojmenovala jsem ho Mořík :D (MOŘský konÍK)
Pak, ve stejném obchodě, jsem si ještě koupila lps samolepky s krabičkou do alba (hledám hledám obrázek krabičky, nemůžu ho najít, ale řeknu (napíšu) vám, že je s tučňákem :D)
No a pka jsme zašli do KFC a já jsem si tam koupila to neomezený pití :-D. Bylo drahý, ale stálo to za to, pili jsme ho ještě asi čtyri holky a měli jsme skoro deset tich kelímků :D
No a pak? Pak jsme šli do Jihlavskýho podzemí. Prošli jsme jen asi 200 m z 25 km (tak je to podzemí dlohé) :D. No, a když jsme to prošli, tak jsem si samozřejě musela něco koupit :D. Koupila jsem si pohled (byla bych tu do zítřka, kdybych hledala jeho obrázek :D) a mini svíčičku (pro mamku), která byla v mini hrnečku s nápisem Jihlavské podzemí.
Pak jsme šli na rozhlednu - bojím se výšek, to bylo strašný!! Dala jsem jedno kolečko a pka jsem se musel aodměnit :D. Koupila jsem si plyšáčka ježečka a pohled (ještě pořád tam nahoře, pak jsem pádila odlů :D). Pak jsme šli do divalda na Baladu pro banditu. No, úžasný Happyend, když ho tam zabili :D. A jasně - bylo to pro děti, když se tam dokonce jedna herečka do půlky těla svlíkla :-D, A víte při čem? :D Při TOM :D. A TO tam bylo asi šestrkrát :D Ta učitelka asi musela zírat :D. No, v divadle už jsem si nic nekoupila :D.

Červnový dess

2. června 2011 v 7:57 | Zuzka
Je tu nový červnový dess!!!! A tady vysvětlení, proč je tam to co tam je ;-).

Vysvědčení (a nápis vysvědčení) - to musí být snad jasné! V červnu přece dostáváme vysvědčení!!!
Nápis Den dětí - taky jasné, ne??? :-) 1.6. (včera) je den dětí.
Dort (a nápis narozeniny) - to asi nevíte, ale já mám ke konci června narozky (26.6. ;-)). Proto dort :-D

Tak, to je vše, ne? Pište vaše názory do komentářů!! :-) A já vám píšu, na co se můžete těšit:
Červencový dess (dess táborový, budou na něm různé fotky z našich skautských táborů - já i Káťa jedeme v červenci na tábor)
Srpnový dess (dess sváteční, narozeninový atd... - Káťa má narozky, já svátek)

A vy už můžete psát, co byste chtěli na Zářijovém dessu :-). Taky pište váš názor na tento dess :-). A kdo by nám chtěl udělat ten červencový? :-D

MOC DĚKUJU KOBYLE♥ ZA TENTO DESS! JE ÚŽASNÝ!!!!!