Srpen 2011

Bubliny....!

30. srpna 2011 v 8:35 | Zuzka
Supr bublinky :D.....!


Průzkum - kolik vám je let?

8. srpna 2011 v 8:41 | Zuzka
Rozhodla jsem se, že každý obden (pokud bude čas) budu dělat nějaký průzkum, který mi prozradí něco o vás, o čtenářích tohohle blogu. Nebudu se ptát na to, kde bydlíte a tak, nejsem úchyl :D... (ani zloděj :D)... A průzkumová otázka zní - Kolik je vám let? Zajímá mě, jaké věkové kategorie sem chodí ;)... Prosím, zúčastněte se tohohle průzkumu. A pište pravdu! :) Díky předem všem co se zúčastní, vyrobím pro vás diplom :). Průzkum vyhodnotím zítra :)...

Vtípky z blogu sweetluc.blog.cz

7. srpna 2011 v 18:19 | Zuzka
Prostě jsem to sem musela dát :D. Dofám, že ti to, LuCo, nevadí... Její blog všichni najdete ZDE!

V tomhle životě jsem žena.

V mém příštím životě bych byla ráda medvěd.

Jsi-li medvěd, držíš zimní spánek. Neděláš nic jiného, než že šest měsíců v jednom kuse spíš. To bych vydržela.

Než jdeš spát, musíš se pořádně nacpat. To bych taky snesla.

Když jsi medvědí holka, tak porodíš své děti ve spánku. A ty nejsou větší než vlašské ořechy a když se probudíš, jsou z nich už správná odolná mláďata k mazlení. To bych teda určitě vydržela.

Když jsi máma medvěd, tak každý ví, že to myslíš vážně. Ten, kdo by zlobil tvoje mladé, dostane facku. A když tvoje mláďata něco provedou, dostanou taky jednu za ucho. To bych snesla.

Když jsi medvěd, pak tvůj partner OČEKÁVÁ, že ráno budeš vstávat nabručená.

OČEKÁVÁ taky, ze máš chlupaté nohy a pořádné špeky.

Ano. Myslím, že budu medvěd!
Povídá černoch bělochovi:
Černý se my už narodíme,
černý jsme ať je nám zima nebo horko,
černý jsme i když je nám špatně a
černý i umřeme.
Kdežto vy se narodíte růžový,
když je vám zima jste fialový,
když je vám blbě jste zelený,
když jste nemocný, jste žlutý,
když nemůžete dejchat, jste modrý,
když se vztekáte zrudnete a
teprve až mrtví máte barvu bílou.
Tak kdo je tu ksakru barevnej!
Jedna anglická dáma chtěla na začátku 20.století strávit nějaký čas na jistém letním bytě v Německu. Napsala tedy tamnímu venkovskému učiteli a v dopise se tázala na vše, i na pohodlí. Též chtěla vědět, mají-li v tom domě, kde chtěla bydlet, WC.
Učitel dobře neovládal angličtinu a neznal význam této zkratky. Zeptal se starosty, avšak ani ten nevěděl. Po dlouhém uvažování došel k závěru, že patrně jde o Wesley Church (kostel). A takto odepsal:
"WC se nachází sedm mil od našeho domu, v překrásné krajině, uprostřed jedlového háje. Jest otevřen dvakrát týdně, vždy v úterý a ve čtvrtek. Chápu, že je to pro Vás nepříjemné, je-li Vaším zvykem chodit pravidelně, ale zajisté se přesvědčíte, že je to krásný výlet. Mnozí si s sebou berouoběd a zůstávají tam přes čas. V létě je obyčejně návštěvnost veliká, a proto bych Vám radil, abyste chodila brzy. Je tam šedesát míst k sezení, ale v případě opoždění je tam dosti místa i na stání. Doporučuji Vám návštěvy čtvrteční, neboť je v ten den varhanní doprovod. Po celém okolí jsou slyšet i ty nejjemnější zvuky. Opatřím Vám s radostí to nejlepší místo a bude mi potěšením sedavat vedle Vás.
P.S. ,,Opomenul jsem dodat, že zpěvníky visí na dveřích."
Ještě jednou, její blog je ZDE

:D :D :D

7. srpna 2011 v 7:59 | Zuzka
‎1. Otevři si Google Maps
2. Zadej Chinu jako"odkud"
3. Zadej Taiwan jako "kam"
4.Přečti si krok 48
5.Dej si to někam, ať se i ostatní můžou pobavit :D :D

Soccerstar

7. srpna 2011 v 7:52 | Zuzka
Já tam jsem přihlášená, zkuste to taky ;) Celkem dobrá hra ;). A jestli si holka - přihlaš se na svět 2 a berem tě do klubu Girlzzz... :) Hodil by se někdo, kdo kupuje hvězdičky, ale máme radost z každého nového aktivního a přispívajícícho člena :D... Hledám jakkýkoliv hráče, kromě brankáře (jsem já) :D... Je nás tam celkem dost, ale dost lidí je neaktivních :/... Při jakkýchkoliv problémech ve hře mi pište na účet zuzkailleova nebo sem do komentářů, pokusím se poradit :).

(stránky jsou kompletně v češtině, ale mě se nepovedlo najít žádný jiný obrázek :D)

Máme nový zpěvníček :)

6. srpna 2011 v 13:52 | Zuzka
Na letošním táboře jsme dostali nový zpěvníček :). Už třetí! :) Co to josu ty zpěvníčky? Máme tam naše oblíbené písnička a v tomhle novým i pár táborových hymen ;). A co máme v tomhle novém zpěvníčku za písničky? Koukněte, na většinu se dá kliknout ;) :D.

Gothul - Pivní dítě (skupina Kuňáka, nemůžu najít ani text. Ale je to dobrá písnička :))
A táborové hymny:
Bublák 2006 - Hobit, Cesta tam a zase zpátky
Bublák 2007 - Cesta se strojem času
Bublák 2008 - Harry Potter
Johnnyho louka 2009 - Narnie
Bublák 2010 - Cesta kolem světa

Většinu asi neznáte, třeba se vám i nelíbí... Ale nám se tohle prostě líbí :). A ještě radši to zpíváme! :) Děkuju Kuňákovi za tenhle super zpěvníček :)

P.S. Vytvořit tenhle článek mi trvalo dost dlouho. Hledala jsem ty písničky, psala atd... Dělám to pro vás, proto doufám, že ste si tenhle článek přečetli a že se vám líbil. Byla bych moc ráda za jakkýkoliv komentář (milý! :D) :).

Ať slunce pálí do písku :D :D :D

6. srpna 2011 v 8:36 | Zuzka |  Hudba
Dala jsem to mezi vtípky, ale je to písnička... Ale vtipně zpívaná :D. Né že bych poslouchala Kluse, ale tuhle píšničku nám zpíval Kuňák na táboře... A popravdě - myslím že Kuňák to umí zazpívat líp ;). Ale tady máte Kluse....


P.S. Nevím jestli se mi povedlo vložit ;). Kdyžtak se pokusím upravit ;).

P.S. Je 29.1.2014 a já ten článek přesouvám do podrubriky Hudba v rubrice Slavný osobnosti. Ehhhh. Kruci, já poslouchám Kluse! Co jsem to byla za hybrida, když jsem říkala, že ne?

Pouť

6. srpna 2011 v 8:25 | Zuzka
U nás je teďka pouť... No atrakcí mnoho :). Já jsem si zkusila zatím autodráhu, ruské kolo a lavici - na které se mi konečně nedělá špatně :), ale byl to risk :D. Těším se, že tam půjdu zase dneska :). A pro vás tu mám alepsoň obrázky puťových atrakcí - nevím co je co, ale to si snad domyslíte :D...

Moje nejoblíbenější atrakce - miluju řetízkáče a tenhle obří nejvíc :).
Moje neneneneneneoblíbená loď - byla jsem tam jednou a víckrát ne!!! Naštěstí na letošní pouti není ;).


P.S. Omlouvám se, že jsem dlouho nepsala - byla jsem čtrnáct dní na táboře, pak den doma a až do včerejška u dědy a babičky... Takže se omlouvám čtenářům i SBéčkům... A ještě dnes se těšte na další článek, ale tteďka musím hlídat bráchu :/ :D.