Leden 2012

Moje oči :( + pozastaven blog + návštěvnost

27. ledna 2012 v 8:02 | Zuzka
Takže, asi budu muset na chvíli pozastavit blog. Proč? Nejspíš mám zánět spojivek. Mamka to říká. Oči mi hnisají a mám je červený, Nesmím být moc na počítači. Budu se snažit něco psát, ale nevím nevím... Ale díky, děláte i velkou radost :). Jak? Návštěvnost stoupá! Včer atu bylo 343 lidí, a to je dooost dobrý, zatím asi náš rekord :) No a ještě nějaký komentáře by to chtělo, nemyslíte...?

Sociální sítě

23. ledna 2012 v 18:58 | Zuzka |  Nápady od blogu
Tákže, sociálních sítí je hodně. Podle mě je ale jedna nejoblíbenější Facebook. Možná si to myslím proto, že tam taky jsem :D. Sociální sítě nemusí být jen dobré, ale nebudu vám tady dávat kázání, nebyla bych vám příkladem :D. Takže jen nějaké facebookové obrázky ;)

Potřebuju dess!!! :D

16. ledna 2012 v 6:49 | Zuzka
Ahojky, scháním nějaký lednový dess.... Kdo by byl ochotný mi ho udělat? Budu vám za to moc moc vděčná a samozřejmě zveřejním že jste ho dělali vy... Prosím prosím! ´Byla bych ráda za celoroční spolupráci, pokud by to šlo... A co to je celoroční spolupráce? Dělali byste mi dessy na leden, únor, březen, duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen, listopad, prosinec. Vím, že to je hodně... Ale pokud máte tenhle blog aspoň trochu rádi... Moc vás prosím. Já dessy neumím :(.

Pomsta

15. ledna 2012 v 8:38 | Zuzka |  Nápady od blogu
Nemusíte se vždy za všechno pomstít. Jasně, sranda za srandu... Ale když vám někdo udělá něco opravdu hrozného, nechte ho na pokoji. Ukažte mu, že vy nejste jako on. Že vy jste mnohem lepší.
Znáte ty lidi, co jim pomsta přímo kouká z očí? Ne? No, já trochu jo... Někdy se prostě na člověka podíváte a vidíte to. Někdy vám trvá delší dobu, než na to přijdete. Než přijdete na to, že se chce pomstít.
Pomsta, to zní tak hezky. ALe rozhodně to není hezké. Pomsta. Pomsta...¨Nedá se všechno vyřešit pomstou. Všechno ne. Někdy je lepší si to vyříkat, nebo neudlat nic. Nechat toho člověka, ať se nad sebou sám zamyslí. Ale pomstít se? To není to správné řešení....
Ale někdy je sranda se pomstít. Srandička za srandičku, ne? :D Jak jste se s legrací pomstili vy? :) Pište do komentářů ;D

Pět! :D

15. ledna 2012 v 8:26 | Zuzka
Na lyžáku se oblíbeným číslem, nejspíš i slovem, stalo: Pět! :D A proto vám pár Pět!ek přináším :D

¨Víc jsem jich nenašla.... Ale stejně.... Pět! :D

Snííííííííh :D

15. ledna 2012 v 8:11 | Zuzka
Miluju sníh, hlavně lyžování na něm. A vy? U nás teďka trochu napadalo, ale je toh málo.... Byla jsem totiž tejden v Krkonoších a tam toho sněhu bylo moooooooooooooooc :D. No, a pokud u vás sníh zrovna není, tak se na něj můžete podívat aspoň tady ;).

Pokochali jste se dostatečně? :) Jestli ne, napište a budete tu mít další báječný sníííííííííh! :)

Lyžák...

7. ledna 2012 v 16:02 | Zuzka |  Střípky myšlenek
Ahojky, zítra jedu na lyžák a budu tam až do soboty... Pak chvíli oddych :D. Takže tu budu nejdřív v neděli, jo? Jinak, na lyžák se moc netěším. Trávit tejden se svojí třídou.... Blééé... Ale těším se na holky na pokoji :D. Myslím, že by to mohla být sranda... :D Ale těším se, že si konečně zalyžuju, tak snad bude sníh :). Tak mi držte palce :). Jo a ještě - jedu do Krkonoš na chatu Elišku. Pokud tam budete, můžete mě potkat :D. No nic, budu muset končit, nastane to dloooooooooooooouuuuuuuuuuuuhéééééééééé balení :D :/