Duben 2012

Minulost

29. dubna 2012 v 9:09 | Zuzka |  Nápady od blogu
Minulost? No já zatím skroo žádnou minulost nemám :D Nepamatuju si, co jsem dělala když jsme byla miminko, ani když jsem byla tak tříletá... Ale pamatuju si třeba, co se tsalo včera, a to je taky minulost, ne? :D Někteří lidi mají špatnou minulost. To já snad minulost špatnou nemám :D... Doufejme :D Jak jsem říkala, nepamatuju si, co jsem dělala když jsem byla malá.... :D Ale minulost mi starost nedělá, starosti mám spíš z budoucnosti. Co já vím, co bude třeba zítra? Ale minulost je nám známá... Já si myslím, že je teda horší budoucnost než minulost. A nejlepší je přítomnost. Co myslíte vy?

Hledám pomocníčka! :) Nutně! :)

27. dubna 2012 v 19:30 | Zuzka
Ahoj, hledám nějakého šikovného pomocníčka :) O co jde? No prostě by si se psal tu a tam nějaký články ;)
Máš zájem? Napiš tady do komentářů a dej sem nějaký kontakt na tebe ;) Nejlépe facebook nebo email... ;) Ale můžem vymyslet i něco jiného ;) Tak napiš a dozvíš se víc :)

Velikonoce

14. dubna 2012 v 12:18 | Zuzka |  Nápady od blogu
Já Velikonoce moc nemusím. Co vy? Kdybych byla kluk, asi by se mi líbily... Ale jsem holka a každý rok se nechám mlátit pomlázkou. A to tenhle rok měly mlátit holky! Ale to nikoho nezajímá :(. Jediný, co se mi na Velikonocích líbí, jsou ty sladkosti a dárečky :D Od rodičů dostanu knížku (ještě si jí musím vybrat :D), jupí! :D Vyberu si nějakou od Jacqueline Wilsonový, asi Vzdušné zámky. To je moc pěkný, znáte tu knížku? :) Jestli ne, tak doporučuju si jí přečíst! :D

Howrse slaví 1 rok! :D

5. dubna 2012 v 9:08 | Zuzka
Hraješ howrse? Tak to je tady chvíle radování! Howrse dneska, 5. dubna, slaví 1 rok! Já přeju Owovi i howrse vše nej nej nej:
Howrse už hrajeme tak dlouho,
a nejde o zábavu pouhou.
Howrse nás baví čím dál víc,
a proto bych ti Owe chtěla říct:
K jednomu roku vše nej,
vždyť ty si prostě skvělej!
Co přejete vy? :) No, už musím, abych tam nepropásla nějakou narozeninovou soutěž :D Jin ak v UFU někdo chytil nykťák a já jen 3000 equus :/ Co ste chytli vy? :)

Tohle vyrovila hráčka 8Mery8 a mě se to tak líbilo, že jsem to sem musela dát :D

Svoboda slova

5. dubna 2012 v 8:50 | Zuzka |  Nápady od blogu
Moje oblíbená dvě slova :D. Né, ale docela často je používám :D Protože vždykcy, když mi řekne někdo (třeba kámoška nebo tak, nemyslím učitele :D), že je kravina to co říkám čí píšu, tak řeknu, že tohle je svobodná země a je tady svoboda slova a já si můžu kecat co chci :D. Ale někdy svobodu slova nemám. Třeba o hodině. No, můžu si kecat co chci (např. že učitel na matiku je debil? :D)? No, můžu :D. Ale byla bych asi úplně blbá, kdybych to říkala o hodině :D.Takže co z toho vyvodíme? Svoboda slova existuje, ale né vždy je dobrá. Někdy se prostě vyplatí, raději mlčet, než za každou cenu chtít něco říct. Naše slovo je svobodné, ale lepší je, když si ho my sami trochu ,,uvězníme".

1. dubna 2012 v 14:56 | Zuzka |  Nápady od blogu
Já? Zajímavé téma.
Já nejsem ničím zajímá. Já jsem zajímavá snad jen tím, že jsem jiná než ostatní. Nejsem kopie. Já jsem já. A jestli se něomu nelíbím? Ať táhne. Já jsem se narodila proto, abych žila, né abych poslouchala vaše přiblblé nadávky.
Bohužel, tohle neumím říct do očí těm trapným posměváčkům. jsem na to moc stydlivá, moc bojácná. Taková jsem já. Nejsem hezká, někdy je mi to jedno, někdy mi to vadí. Hezká nejsem hlavně proto, protože jsme tlustá. Opravdu, tohle jsem já:
Je to asi tak rok stará fotka, lepší jsem nenašla.... Nelíbím se vám? Nechte si to radši pro sebe ;)