Květen 2012

Meme obličeje

19. května 2012 v 22:32 | Zuzka
Kdo meme ještě moc neznáte, tady máte meme obličeje! :D Snad jich bude aspoň většina,do komentářů kdyžtak napište, co mi chybí :)
Image DetailImage DetailImage DetailImage DetailImage DetailImage DetailImage Detail
Napište mi, které vám to chybí, případně mi na i dejte odkaz :) Já už mizím, ahoj! :D

Test :D Nejdelší velrybí píseň

18. května 2012 v 11:48 | Zuzka
Takže, pokusila jsem se vyrobit testík :D Tak doufám že funguje a že se vám líbí :D Moc lidí ale asi odpovědi znát nebude... :D

Prosím hlasujte :)

17. května 2012 v 17:55 | Zuzka
Ahoj! Přihlásila jsem mojí Kejsynku do soutěže o nej psa ČR :) Zatím běží jen krajské kolo a já bych chtěla vyhrát za Jižní Čechy! :) Proto prosím, dejte TADY hlas pro mou Kejsynku :) Jde dát i 5 hlasů za hodinu! Takže prosím, djete tich pět :) Když mi napíšete tady do komentářů, tak vám to ráda nějak oplatím :) Díky všem předem! :) http://hobby.blesk.cz/soutez/nejpes/2012/profil/7644/kejsynka#vote

Originalita

13. května 2012 v 8:54 | Zuzka |  Nápady od blogu
Originalita... Tu by měl mít každý. Proto každý z nás se narodí jako originál. I když je z dvojčat, trojčat... Je originální. Ale bohužel, někteří se pak ve všem opičí, všechno odkoukávají a svou originalitu ztrácejí. A to není nic příjemného. Když jset originální, tak jste NĚKDO. ALe když ne? Tak to jste jenom někdo z davu... A to chceme? NE! Takže co? Nebudeme se opičit, budeme mít svůj styl, nebudeme se za sebe stydět! Protože každý je originál a originál je NĚKDO. A my chceme být NĚKDO a ne NIKDO, že jo? :)
Nemusíme být jenom my originál. Originální můžou být i věci, zvířata... Máte doma něco originálního? Dejte mi sem odkaz na fotku! Nebo to popište... :)

Sladkosti

5. května 2012 v 8:29 | Zuzka |  Nápady od blogu
Některý sladkosti jsou fakt dobrý :D Moje nejoblíbenější?
A jaké máte rádi vy? :D

P.S. Asi jdu do obchodu něco si koupit. Už se mi zbíhají sliny! :D