Červen 2012

Nový vzhled :)

30. června 2012 v 20:15 | Zuzka
Tak, tenhle blog konečně dostal nový kabátek :) Jak se vám líbí nový dess? :) Moc za něj děkuju Sophi :) Díky díky díky! :) Omlouvám se těm, kteří se na tento blog koukali zrovna ve chvíli, kdy se dess vyměňoval. Muselo to asi vypadattrochu divně :D. Tak pište názor na dess do komentářů, a všichni poděkujme Sophi! :)

Čokoláda

30. června 2012 v 19:49 | Zuzka |  Nápady od blogu
No, tak, jak začít? :D Já mám čokoládu ráda, a neznám člověka, který ne :D Nejvíc jsem si pochutnala na belgické čokoládě :). Koupila jsem si jí, kdžy jsem byli se skautama v Belgii ;). Koupila jsem jednu obyč mléčnou (ale chutnala mnohem líp než ta naše) a pak jednu, kde byli mandle. Ta byla skvělá! :) A kámošky mi ještě daly ochutnat bílou s jahodama, mléčnou s jahodama a dokonce i jednu, ve kteér byli zapečené pralinky xD. A ty čokoládky byly vážně výborný :). Jinak, teďka jsem si naposledy hrozně pochutnala na jedný pistáciový :). A nějaký čokolády dostanu zítra, budu totiž mít oslavu narozenin ;).
Nesmíme zapomenout ani na horkou čokoládu! :) Já si kupuju takovou tu z automatu :D Mě to chutná :) A kupuju si bílou čokoládu, ta je nejlepší :) Už se těším na zimu, zase si jí budu po škole kupovat na zahřátí :). A co, jaká čokoláda (horká i stiudená :D) chutná nejvíc vám? :)

Nutně potřbeuju nový dess!!! :D

29. června 2012 v 9:24 | Zuzka
Tákže, přihlásila jsem tenhle blog do soutěže Blog roku 2012. A i když m ám malé šance na výhru, s tímhle Vánočním dessem se mi ještě zmenšují! :D Takže prosím, kdo umíte dessy napište mi tady do komentářů :D Prosím! :D

Nebo kdo umíáte alespoň dess nastavovat! :D Mám tu pár dessů, co už si tenhle blog soce oblékl, ale to by nevadilo :D Jenže já je neumím nastvovat! Takže kdo umíte nastavovat, tak prosím, napište sem svůj email nebo něco, kam budu moct poslat heslo od blogu a vy mi nastavíte dess :D

Prázdniny :(

29. června 2012 v 8:56 | Zuzka |  Střípky myšlenek
Asi si o mě budete myslet, že jsme na hlavu, ale já ty prázdniny nechci! :( A jsou hned dva důvody:
1) Stejně nikam nepojedu. Leda na tábor. Všichni mi vypráví, jak byli v Bulharsku, Španělsku, Řecku atd... a já jim pak mohu jedině závidět :(
2) Áno, tady je to láska :D 2 měsíce ho neuvidím :( Achjo, vůbec netuším, jak to vydržím. Vždyť jsem žila jen z toho, že jsem se na něj podívala! On si mě sice moc nevšímá (leda na mě dělá ksichty), ale to je mi celkem fuk. CO mi fuk není, jsem mu snad jen pro smích. Směje se mi :( Né že by se mi smál kvůli tlomu jak vypadám (i když co já vím, jak se mi směje za zády), ale on si ze mě prostě pořád dělá srandu. :(

Narozeniny

29. června 2012 v 8:33 | Zuzka |  Střípky myšlenek
Tak v úterý jsem měla narozeniny :). Hádejte, kolik mi už je? :D :D Toho, dko první správně odpoví, odměním diplomem :D. No, zatím sjem dostala krosnu na skauta, je docela pěkná:
Mám tu druhou. Ta první je sice taky dost pěkná, ale copak budu na skauta chodit s růžovýma hvězdičkama? :D Ještě dostanu knížku Miláčkové od Jacqueline Wilsonové (má nejoblíněnší spisovatelka):
Jupí :D Od Wilsonový už budu mít dvě knížky! :D (Nejdelší velrybí píseň a tuhle :D). Ale určitě se mi ještě podaří získat nějaké :D
Od kamarádek jsem dostala prstýnek, náramek, lachtánka (LPS) a mejdlíčko :) A nejspíš dostanu ještě něco ;) Jo od jedný kámošky dostanu čutoru :D :D
Od babičky a od dědy jsem dostala 500 Kč, od dalších dostanu 600 Kč, a od tich třetích (ano, mám troje prarodiče! :D) ještě nevím... Taky něoc dostanu od strejdy a od tety, ale taky netuším co :D Oslavu budu mít totiž až v neděli... ;) Taak napíšu co jsem dostala :)

Výlet...

29. června 2012 v 8:26 | Zuzka |  Střípky myšlenek
No, tak v pondělí jsme byli na školním výletě... Jeli jsme tam asi hodinu a půl, stihla jsem si psolechnout hodně písniček :D. Dojeli jsme do Krumlova ke Grafitovýmu dolu (tam se těží tuhy). Tam jsme nám dali nějaký podkolenky, kombinézy, helmy a holínky. No, ty podkolenky byli obří :D. A v tich ehlmách každej vypadal jak debil (no fajn, tak každej ais ne, ale já jo :D) :D. Pak nám ještě na helmu připevnilii baterky (takže ještě větš debilové :D). Potom jsme si nastoupili od vláčku a jeli sjem asi kilometr tim podzemím. Pak sjme vystoupili a takovým okruhem sjem se vrátili zpátky. Provaděčka nám tam ukazovala různé nástroje atd... Potom jsme tam po sobě nějak čmárali! :D Když nám řekla, že to jde smýt jen benzínem nebo vygumovat... Trochu jsem se lekla :D Naštěstí si dělala srandu a šlo to normáln vodou :). Pak jsme vylezli, očistili jsme boty, sundali si ty všechny věci... A já si šla koupit něco do krámku se suvenýrama :D No, přivezla jsem si krásný kamínek na krk, kamínek mého znamení (jsem rak) - aventurín. Pak sjem tam chvíli seděli a když vylezla i druhá skupina, šli jsme se podívat na zámek. Teda, jen do zámecké zahrady :D. Ale řkenu vám, to byla krása! Dopročuju vám se tam podívat :). Protože to bylo nádhera! :) Ani nevím jak tu krásu popsat... No, od zámku sjme šli na náměstí, tam jsme si dali rozchod (ale po celým Krumlově samozřejmě! :D). A šli jsme nakupovat! :D Já jsem si řekla, že když mám zítra ty narozeniny, tak se můžu rozšoupnout a udělat si radost :D. No, takže když sjme šli do hračkářství, koupila jsem si tam nádhernýho pletenýho pejska (na cenu se raději neptejte! :D). Honzíkovi (bráška) jsem tam koupila puzzlíky s nějakýma houbičkama. Pak jsem šla do tich různých suvenýru Krumlovských a koupila jsme tam záložku do knížky a magnetek s Krumlovem (pro mamku), víčko od piva s Krumlovem (pro tátu) no a možná ještě něco, co si ani nepamatuju :D... Měli jsme sraz na náměstí, tak jsme tam byli tak čtvrt hodinky předem... Pak sjem šli do muzea Tortury (mučírny). No, čekala jsem že to bude lepší no... Ale tak šlo to že jo :D Pak sjme zase jeli hodinku a půl domů. Tak, to ej asi vše o výletu :) Doufám že jsem vás hodně unudila (jestli jste se vlbec odvážili tohle číst) :D. A můj celkový dojem z výletu? Celkem dobrý, ale.. doufala jsem... No to je fuk.

Výzo :(

28. června 2012 v 22:32 | Zuzka |  Střípky myšlenek
Tak, dneska sme dostali vysvědčení. Zítra už teda nejdu do školy. To vysvědčení mě pěkně štve, mám 3 dvojky (matika, fyzika, čeština). A z češtiny mě to štve, protože mě celkem baví a myslela jsem si, že mi i jde :(. Achjo :(. No a na prázdniny se vůbec netěším. Nevím co budu celý dva měsíce dělat (je to deprimující, když nemohu nikam k moři) a ještě k tomu, dva ěsíce ho neuvidím :(... No nic, vy už sjte vysvědčení dostali, nebo ho dostanete až zítra? A jaké máte známky? :)

Cyklovýprava :D + Negativ

24. června 2012 v 19:30 | Zuzka
Včera jsme se skautama vyrazili podívat na naše tábořiště... A jeli jsme tam na kole... :D Co myslíte? No jasně, nedojeli jsme :D Ale nebyla to naše chyba! :D Popíšu vám celou cestu... :D Jeli jsme jeli,... No a pak jsme zabloudili :D.... Zajeli jsme si ale asi jen kiláky... :) No a pak jsme teda jeli na to tábořiště, ale všechny cesty ta byli zablokované nějakýma závodama aut... :D Tak jsem se otočili, po cestě jsme se někde vykoupali v rybníku... :D Ještě jsme si stihli zahrát jedno kolo Una :D A hádejte kolik jsme ujeli? 44 km! :D

Negativ, víte co to je? :D Noční hra po městě! :D TADY se toho dozvíte víc :) (u tich týmů jsme tým Řízci :D). Bylo nsá trochu víc, protože jsme tam byli nejmladší! :D No a nakonec jsme celý příběh zjistili celkem dobře :)... Mělo to jen tři chyby: už mě hrozně bolely nohy :D, musela jsem v sobotu do školy (část se odehrávala na gymplu), ještě k tomu do učebny matiky (můj nejneoblíbenější předmět) a potkali jsme tam nějakýho opilce (a vypadalo to s náma dost špatně, naštěstí tam s náma byl někdo starší a pak ještě někdo přišel)... No toť asi vše, nebudu vám to celé vypisovat :D Ale doufám, že tahle hra bude i příští rok, kdyžtak vám sem dám informace předem, ať se můžete taky zúčastnit! :)

Zítra na výlééééét :)

24. června 2012 v 19:07 | Zuzka |  Střípky myšlenek
Zítra jedem se školou na výlet do Krumlova :) Podíváme se Grafitového dolu (tam se těží tuhy do tužek), pak se projdeme po zámku. Potom rozchóóód!!! :D A pak se podíváme do muzea mučících nástrojů :) :D.... Jaký to tam bylo vám napíšu zítra (nebo v úterý, možná to nestihnu).. Tak mi držte palce, ať se to povede :) :).... A ať nám neprší :)

P.S. V úterý mám narozky!!! :D Hádejte kolik mi bude :D

325 návštěvníků! :)

23. června 2012 v 7:27 | Zuzka
Ahoooj :) Dneska přijdu a co nevidím:
Včera navštívilo Váš blog 325 lidí, nejčtenější články byly:
Páni! 325 lidí jsme tu dlouho neměli :) Možná je to tím, že jsme zvýšila aktivitu psaní článku...? :D A co bych vůbec nečekala, že nejčtenější bude moje trapááááácká básnička :D Jako já si myslím že nic z tich keců tady se nedá číst :D ale tahle básnička je trapárna největší :D No tak děkuji všem čtenářům :) Doufám, že sem budete chodit i nadále a že budete přibývat :)