Nákupy

28. října 2014 v 6:00 | Maddie Bonne |  Střípky myšlenek
V sobotu jsem s kamarádkama vyrazila do Českých Budějovic na menší (aspoň jsem si prvně myslela, že budou menší, ale nakonec tomu tak úplně nebylo) nákupy. Strávily jsme 6 hodin (!!!) v obchodním centu Mercury a ta útrata... Ach... Jsem příšerná!
Prvně jsme zavítaly do Levných knih. A už tam to se mnou šlo z kopce. Chápejte, tak levný knížky, to bych si snad koupila i v případě, že by to byla naprostá kravina! Ale musela jsem vybrat jen několik, uch... Tak jsem si tedy vybrala tyhle:
Zlaté město
(19 Kč)

Smrtící chaos
(29 Kč)

Hra na bohy
(39 Kč)

Lovec duchů
(49 Kč)

Vymítač duchů
(59 Kč)

Vládce duchů
(59 Kč)
Potom jsem se ještě vrátila a koupila dárek mamce k Vánocům od jejího oblíbeného spisovatele Lee Childa, Varovný signál (99 Kč).
Dál jsme tak procházeli obchody s oblečením, vyzkoušela jsem si jedny šaty, ale vypadala jsem v nich naprosto otřesně! V jednom obchodu jsme ale objevily krásné náušnice, které jsem koupila kamarádce (která s námi nebyla), co měla narozeniny právě v sobotu.
Potom jsme zavítali do Albi, kde měli asi tisíc věcí se sovičkama, které já naprosto zbožňuju, takže jsem přímo umírala nadšením. Musela jsem se hodně držet, abych nic nekoupila. Pak to ale zachránila kamarádka a koupila mi úžasný bloček se sovičkou, že mi ho dá k Vánocům. Budu si do něj zapisovat knížky, které si přeju, abych je všechny nezapomněla (už na to jeden bloček mám, ale ten se sovičkou je hezčí a je tam i knížka, takže se na to hodí víc). Trochu mě mrzí, že nenapadlo i druhou kamarádku, aby mi tam něco koupila, i když jsme jí to hodně naznačovaly u úchvatný magnetický záložky a potom i u hrníčku se sovičkama (všechno do 50 Kč, takže to neberte tak, že bych si přála od kamarádek něco extra drahého a chtěla je zruinovat). Alespoň jsem tam ale já koupila něco jim k Vánocům. Přívěšky na klíče jako malé knížečky, nadepsané "Svět podle Anny/Renaty/Terezy" (jména kamarádek). Mám totiž tenhle přívěšek taky, najdete tam něco o vašem jméně a tak... Vcelku vtipné to je.
Pak jsme zase chodili po obchodech s "hadrama", jak to s oblibou nazývám já, protože nejsem zrovna příznivcem nákupů oblečení. Nakonec jsem si ale i já vybrala a koupila jsem si šátek kolem krku a čepici. Ten šátek je černý (možná tmavě modrý?) s bílými puntíky a už jsem ho vážně potřebovala, protože jsem zjistila, že je fajn mít krk v teple, když mám kašel nebo tak. A ta čepice je jako sovička a je strašně roztomilá a krásná, ale bojím se jí nosit, abych nebyla za děcko. Tak uvidíme. Já se totiž bojím nosti skoro všechno.
Korunovala jsem to dárkem pro kamarádku, která měla narozeniny už v srpnu. Koupila jsem jí hezounká modrá pírka do vlasů.
A pak už jsme se, ověnčeny taškami, jelikož ani mé kamarádky s nákupy nezahálely, vydaly autobusem zpět k domovu...
A co vy? Jak moc utrácíte, když jdete někam nakupovat? A co hezkého jste si naposledy koupili?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama