Říjnové čtení

2. listopadu 2014 v 6:00 | Maddie Bonne |  Mé malé knihomolství
Tady by se to zase dalo nazvat nečtením, protože prostě... Áááá... Nějak nečtu. Nevím, asi nemám náladu, když přijdu domů. Asi jsem moc na skypu. Nevím.
Ale chápejte, že když mám většinou školu do čtyř, přijdu domů v půl páté naprosto vyřízená a na to, abych se soustředila na knížku, už se prostě nezmůžu.
Málem jsem si myslela, že se vám budu muset ostudně přiznat, že jsem žádnou knihu za říjen nepřečetla, ale naštěsí mě zachránily prázdniny. Za ty jsem stihla dvě knížky! Já vím, za celý říjen to není moc... Ale za těch pět dní, to to celkem jde, ne? A co že jsem to vlastně četla?
Papírová města
Je to John Green! To jste vážně čekali, že bych si tu knihu nekoupila? Anebo že by čekala v mé knihovničce, než na ni přijde řada? Ne, John Green má povoleno předbíhat.
Proč? 13x proto
No tak, knížka za 79 Kč, tak to nekupte. A bylo to... Úžasný. Jsem z toho hotová. Ne nadarmo jsem tuhle knížku objevila v článku 11 knih, které si přečtěte, pokud se vám líbily Hvězdy nám nepřály.
Ale nebojte, teď se chystám číst víc. Snad to dodržím a za měsíc se vám budu moct pochlubit s více knížkami. Ale jedna věc... Musím si začít vést čtenářský deník. Ajaj. Ráda čtu, ale nerada to zapisuju. Zvlášť, když je tam i charakteristika postav a převyprávění děje... To nesnáším!
Co jste za říjen přečetli vy? Znáte některou z těhle dvou knížek? A jaké máte zkušenosti se čtenářskými deníky?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama