Wattpad

29. listopadu 2014 v 19:35 | Maddie Bonne |  Poskládaná písmenka (aneb MOJE)
Ahoj, říkala jsem si, jestli znáte někdo Wattpad? Já na něj přišla nedávno. Jelikož je to pro pisálky, tak jsem se tam samozřejmě zaregistrovala. Nebyla jsem si úplně jistá, co tam přidávat, protože bych řekla, že je to stavěné především pro nějaké delší práce. A myslím, že všichni víme, že já prostě nic dlouhého nepíšu. Ale teď jsem začala psát příběh s kamarádkou. Obě nás baví psát a řekla bych, že psaním ve dvojici se krásně doplňujeme. Nu, obě se sice shodneme, že to, co píšeme, je kravina (jsme možná až moc sebekritické?), ale přesto jsme se rozhodly to na ten Wattpad dát.
Já to na blog dávat nebudu, ale pokud byste měl někdo zájem si to přečíst (a číst taky jednou nějaký příběh a ne pořád mé podivné kecy), máte možnost. A vlastně tam možná přidám i nějakou svou vlastní tvorbu. Budou tam prostě příběhy s více kapitolami, které na blog dávat nebudu. Tady budou jen ty kratší věci.


Takže na Wattpadu mě najdete TADY. Budu ráda, když si to přečtete. A budu přímo skákat nadšením do stropu, když mi zanecháte nějaký komentář (klidně kritický - chybami se člověk učí) či mi dáte nějakou tu hvězdičku (jsem tam chvíli, možná se to nazývá jinak, ale já tomu říkám hvězdičky).
Předem vám děkuju. To víte, musela jsem si udělat reklamu tady na blogu!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama